Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,20 zł , zmiana od tamtej pory: -33,43%

Równia pochyła

Zgłoś do moderatora
Analizując rynek meblowy to należy spodziewać się równi pochyłej na akcjach spółki FORTE. Informacje płynące bezpośrednio od producentów mebli, mówiące o przestojach spowodowanych brakiem zamówień, skracaniem czasu pracy, nie wykorzystaniem mocy produkcyjnych itd. nie napawają optymizmem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
FORTE 1,38% 22,10 2022-12-01 17:00:00