Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,80 zł , zmiana od tamtej pory: -50,00%
Proszę traktować moją wypowiedź wyjątkowo luźno. Wstrzymano notowania na wiele, wiele dni. Spowodowało to wyjątkowe w świetle przepisów, wyjątkowe zagrożenie utraty całości zainwestowanych pieniędzy. Nie dziwi, że ktoś sprzedał znacznie poniżej wyceny rzeczywistej, jak i wyceny własnej podczas transakcji zakupu. Nikt nie jest w stanie wyegzekwować takich roszczeń. Ale są firmy, które wyegzekwują to bezwzględnie. I nie sugerowałbym, aby powierzyć pełnomocnictwo jakiemuś rozbieganemu uczestnikowi forum, lub pseudoinstytucji, która chce bronić praw akcjonariuszy. Tylko zawodowcy, którzy zainkasują 25% zysków . Te 25% to dobra cena.Lepiej mieć 75%, niż nic.
  • Roszczenia Autor: ~scarcrow
  • Re: Roszczenia Autor: ~scarcrow

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
KDMSHIPNG 0,72% 1,40 2019-05-06 11:00:00