Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,98 zł , zmiana od tamtej pory: -12,24%
Tak tak. Jak to w życiu bywa wyczyszczenie w szeregach złodziei których w Termo i u nas w Płocku było wielu i jeszcze jest, procentuje w krótkim czasie dobrymi informacjami. Wiem że w Termo się szybko bogato zrobiło po wyautowaniu osób które co tu dużo mówić kradło. U nas chociaż nowa miotła robi porządki to jeszcze musi dużo wody upłynąć żeby było tak jak u nich na śląsku bo te stare zarządzające co jeszcze dalej zostali to nadal myślą że pracują na mazakach. Pani była zarządzająca ze swoimi kolesiami tak nas wszystkich wydrenowała że teraz na garnuszku u ślązaków jesteśmy. Ale gdyby nie oni to pewnie by było po nas. Teraz tylko resztę tych u nas kombinatorów spode KOMBINATU wyautować, i to całe kociarstwo do soczi albo do boro i nas też będzie stać na radziwiaczka z setką!!!
  • Rośnie Autor: ~PLOCK
  • Re: Rośnie Autor: ~pierniktorunski

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TERMOREX 0,00% 0,86 2020-05-28 10:20:20
2020-05-20
Wyniki finansowe
2020-04-20
Wyniki finansowe
Wyniki finansowe
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.