Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,80 zł , zmiana od tamtej pory: 18,89%

Rosnące ceny

Zgłoś do moderatora
Tak z ciekawości korzystając z okazji, że w sumie niestety nic się nie dzieje na naszej spółce, jakiś czas temu rozmawialiśmy ogólnie o sytuacji w branżach. Jak u Was po tym miesiącu - półtora (?), zmieniło się coś ? U mnie już oficjalnie ceny chłodnictwa +30%, meble z nierdzewki mają lada moment wzrosnąć, brakuje stali, brakuje granulatów do produkcji jednorazowych opakowań i folii, gdzie lada moment też mają być kilkunastoprocentowe podwyżki. Generalnie nieciekawie to wygląda. Ceny to jakiś kosmos. Popytałem jeszcze tu i tam i np. brakuje rowerów, wiosna zapasem a nie ma rowerów na rynku i ceny + 20%, materace +20%. Teraz czytam, że brakuje mikroczipów i problem z produkcją aut, a jak spojrzałem na ceny samochodów to skoczyły ok. 20% (dosłownie kogo się nie spytam czy nie czytam to jest te mityczne 20%), ale to nic, ceny aut używanych nie maleją bo są starsze o rok, a wręcz przeciwnie rosną. Ciekawy jestem jak sytuacja wygląda u Was, w innych branżach ?

  • Rosnące ceny Autor: ~Wich
  • Re: Rosnące ceny Autor: ~Gregor

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
KUPIEC -0,47% 2,14 2021-10-27 17:00:00