Forum Giełda +Dodaj wątek

Rosja i Ukraina

Zgłoś do moderatora
Jak obecna Sytuacja na Ukrainie i w Rosji wpłynie na sprzedaz spółki. To jej 2 najważniejsze rynki exportowe. Dynamika sprzedaży w kraju siada. Zachód rośnie powoli i przy niskich rentownosciach.
Prezes zapewniał ze wszystko będzie dobrze. Ze są zamówienia i sprzedaz ma rosnąć.
Zapraszam do dyskusji sympatyków naszego siemensa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
APLISENS 0,00% 11,50 2020-11-23 16:44:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.