Forum Forex +Dodaj wątek

ropa wyzej 38

Zgłoś do moderatora
zaczalem sprzedawac ale gdyby wyszli nad fb tpo daje dyla
http://stooq.pl/q/a/?s=cl.f&i=120&u=14538390
  • ropa wyzej 38 Autor: ~BAX
  • Re: ropa wyzej 38 Autor: ~gosc