Forum Giełda +Dodaj wątek

ropa w kazachstanie

Zgłoś do moderatora
Węgierski MOL odkrył złoża ropy i gazu w Kazachstanie 28.05.2014r. 08:17
Węgierski koncern paliwowy MOL odkrył nowe złoże ropy i gazu w Kazachstanie w regionie Rozkowskoje w Fedorowskij Blok.
Jest to lekka ropa wysokiej jakości o maksymalnym przepływie 1,9 mln baryłek dziennie. Złoże gazu zawiera również surowiec wysokiej jakości. Przedstawiciel MOL podkreślił, że nowe złoże nie było uwzględnione w poprzedniej ocenie zasobów surowcowych tego obszaru Kazachstanu. MOL ma 27,5-procentowy udział operacyjny w bloku Fedorovskij. Największym udziałowcem jest koncern kazachski KazMunaiGas posiadający 50 procent udziałów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MOL 0,27% 29,30 2021-05-18 16:03:12