Forum Kryptowaluty +Dodaj wątek

[Rollercoin] Kopanie kryptowalut w chmurze Najlepszy kranik kryptowalut

Zgłoś do moderatora
Witam serdecznie, jeżeli tu trafiłeś, to oznacza, że jesteś zainteresowany tematem.

Rollercoin jest to symulator kopania kryptowalut, w którym możemy zarabiać realne pieniądze

Za granie w proste gry otrzymujemy moc obliczeniową, która utrzymuje się z nami przez maksymalnie tydzień (jeżeli mamy 3 poziom komputera, który otrzymujemy po wygraniu 80 gier jednego dnia, co wcale nie jest dużym osiągnięciem, możemy to osiągnąć w czasie około godziny). Poziom komputera spada do zera w przypadku, gdy przez 24 godziny nie rozegramy żadnej gry, więc wypadałoby poświęcić chociaż 5 minut dziennie, żeby nie utracić komputera nie musimy wygrywać tej gry, wystarczy ją rozegrać. 

Jeżeli interesuje was pasywny przychód, to rollercoin jest również dla was, za wydobyte, lub wpłacone kryptowaluty możemy kupić koparki, które dają nam moc na stałe, jedyna wymaganą czynnością jest wejście raz na 5 dni na stronę i kliknięcie odnowienia energii. Koparki są dość kosztowne, jednak warto, jeśli chcemy uzyskać w pełni pasywny przychód, jednak ceny często są przeceniane podczas różnych eventów. Podczas wydarzeń twórcy tego "symulatora" również dodają specjalne koparki, takie jak w tym przypadku Clover Lover. Uważam, że warto gromadzić kryptowaluty, a podczas eventów inwestować w koparki eventowe, gdyż koparka Clover Lover jest o wiele tańsza od El Monstero, a mimo tego daje nam o wiele więszką moc obliczeniową. 

Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych kraników, który mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim chętnym i oczywiście zachęcam do przetestowania.

https://rollercoin.com/?r=klpnosm9

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl