Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,37 zł , zmiana od tamtej pory: -6,70%

Rok temu zmarł zbrodniarz komunistyczny kapitan Stefan Michnik

Zgłoś do moderatora
Rok temu zmarł zbrodniarz komunistyczny kapitan Stefan Michnik (28 IX 1929-27 VII 2021). Nie ukończył prawa, nie przeszkodziło mu to jednak być sędzią w wielu procesach np. mjra Andrzeja Czaykowskiego, w którego egzekucji osobiście uczestniczył czy mjra Karola Sęka.

ADAM MICHNIK NADAL NIE PRZEPROSIŁ ZA DZIAŁALNOŚĆ BRATA.
  • Rok temu zmarł zbrodniarz komunistyczny kapitan Stefan Michnik Autor: ~Adamprzeprośzabrata

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGORA -2,53% 5,01 2022-09-28 13:05:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.