Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  276,00 zł , zmiana od tamtej pory: 5,98%

Rockstar Games vs. CD Projekt

Zgłoś do moderatora
Rockstar Games producent takich hitów jak GTA5 i RDR2 https://pl.wikipedia.org/wiki/Rockstar_Games należy do Take Two Interactive spółki notowanej na giełdzie w USA i ma kapitalizacje 14,6 miliardów dolarów
https://www.paszport.ws/akcje/TTWO 

CD Projekt producent Wiedzmina3 i Cyberpanka który jeszcze nie wyszedł. Ma kapitalizacje 26,5 miliarda zł

Przy 600zł za akcje kapitalizacja CDR wyrówna się Take Two a Rokstar to nie jedyna firma której jest właścicielem.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Take-Two_Interactive 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -4,97% 292,50 2020-02-27 17:04:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.