Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,18 zł , zmiana od tamtej pory: -27,29%

Robimy akcje na reddicie

Zgłoś do moderatora
Na wallstreetbets zrobmy akcję o solidarność z Ukrainą. Zaczynamy akcje FCKPUTIN i niech kazdy kupi akcje spolek ukrainskich ktore dostana mega strzaly dofinansowania od calego swiata i bardzo szybko sie odbuduja. W tydzien te spolki beda po +100-200%, trzeba pokazać ruskim że to siusiaki gieldowe :)
Napisze ktos?
  • Robimy akcje na reddicie Autor: ~Tymon

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KSGAGRO -0,63% 1,58 2023-12-08 16:43:54