Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,12 zł , zmiana od tamtej pory: -93,75%

Rezygnacja Członków Rady Nadzorczej Baltic Bridge S.A

Zgłoś do moderatora
i kolejne szczury uciekają z tonącego statku, czyli już nie ma żadnego Członka Rady Nadzorczej, ciekaw jestem gdzie byli przez ostatnie lata i w jaki sposób "nadzorowali" działania Spółki - im też trzeba się dobrać do dupy, że przymykali przez ostatnie lata oczy na działania Zarządu i wyprowadzanie majątku na zewnątrz.
Najwyższy czas złożyć zawiadomienie do prokuratury i przestać akceptować działania Zarządu na niekorzyść akcjonariatu mniejszościowego.
Ma ktoś jeszcze akcje?
 

  • Rezygnacja Członków Rady Nadzorczej Baltic Bridge S.A Autor: ~Ktos

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
WINVEST 22,81% 0,07 2020-04-03 15:25:19