Forum Giełda +Dodaj wątek

Rewelacyjne wyniki za 3Q

Zgłoś do moderatora
Polecam zagłębienie się w raport, rewelacyjny wynik w III Q zysk 43000zl , dobrze się zapowiada, to jedna z niewielu spółek wyraźnie nie doszacowana , kapitalizacja wydaje się być śmiesznie niska porównując do wskaźników innych spółek z branży, widać ze to nie zauważony papier, ciekawe czy uda im się kontynuować rozwój w tym tempie;) jeżeli tak zapowiada sie naprawdę dobrze;) pozdrawiam Artur

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EXAMOBILE 0,00% 5,90 2021-08-02 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.