Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,40 zł , zmiana od tamtej pory: 1,61%

Rewelacja !!!

Zgłoś do moderatora
Panie i Panowie, w ciągu ostatnich kilku dni dowiedzieliśmy się że:
1. Umowa między Saule, Columbusem a MVGM to ściema.
2. Będzie olbrzymi dodruk akcji który nas upupi na maxa.
3. Ogólnie ze spółką musi być coś nie tak bo kurs wiecznie nie rośnie i ma czelność spadać, dziś np. zaliczyliśmy olbrzymi spadek -2.36%
4. Przyjdzie Rafał z jeźdźcami(teraz pytanie czy chodzi o jeźdźców apokalipsy czy Konia Rafała?) i będzie nas shortował aż się nam żyć odechce.
5. A pomijając shorciarzy, spekuła nie da nam zarobić.

A to tylko kilka dni. Co będzie bliżej września, gdy atmosfera zgęstnieje? Strach się bać co te patałachy wymyślą...

Moja prywatna odpowiedz na powyższe, teoretycznie można się z nią nie zgodzić, tylko po co?:

1. Spoko, jak to jest ściema to zgłoście to do KNF i napiszcie nam ich odpowiedź. Proste? Proste.
2. Wiemy o dodruku, jest niezbędny do wejścia Saule na giełdę. A jak już znacie wielkość dodruku, to się tą informacją podzielcie bo "olbrzymi" czy "gargantuiczny" to pojęcia mało miarodajne.
3. Żadna spółka nie rośnie przez 100% czasu, czy to CDP, czy CCC, czy BLU, każda ma okres wzrostów, spadków i stagnacji, to chyba oczywiste? To że w ciągu najbliższego miesiąca kurs może(nie musi) spaść, nie znaczy że we wrześniu nie będzie tu dużych wzrostów jeszcze przed ogłoszeniem o połączeniu, i jeszcze większych już po ogłoszeniu.
4. Teraz nie przyjdą bo nie ma co shortować, a jak już będzie opcja do shortowania to im kasy nie starczy by powstrzymać nieuniknione wzrosty, które tu będą za parę miesięcy/lat.
5. A spekuła niech się w-li.

Jak o jakiś kwiatkach zapomniałem lub dojdą nowe, można spokojnie wklejać tutaj. Taki zbiór przemyśleń czarnowidzów, "realistów" i wolontariuszy dbających byśmy przypadkiem nie wpakowali się na minę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLUMERANG 5,88% 12,60 2021-09-24 17:03:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.