Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,54 zł , zmiana od tamtej pory: -12,84%

Render Cube - mocny debiut

Zgłoś do moderatora
W nocy ich tytuł zajmował drugie miejsce. Do czasu debiutu na giełdzie, warto posiadać akcje Karpathii, które objęło pakiet akcji w ramach IPO. Najważniejsze jest to, że akcje te Karpathia również nabywała za 150 zł. Pokazuje to, że „drobni” inwestorzy są tym razem traktowani na równi z „dużymi”. Gdy gra działała w ramach "wczesnego dostępu" na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy nie było ani jednej niedzieli w której peak graczy spadłby poniżej 2 000 osób, a średnia graczy z ostatnich 30 dni wynosi około 2 700 osób.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARPATHIA -0,70% 5,70 2021-10-28 09:40:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.