Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,35 zł , zmiana od tamtej pory: -50,43%

Remorsolar mega potencjał

Zgłoś do moderatora
"Ne Remorze będziesz miał kilkaset procent, Wejdź sobie na stronę ATLAS WARD- na plecach RSP weszli na rynek i tu mamy w zasadzie mowę o przejęciu RSP przez ATLAS WARD, Koszt budowy 1Mw to ok.2.5 mln - tu jest mowa o 400Mw, 400x2.5 mln = 1.0 mld przychodu !!!!Nawet Niech zrobią 200Mw to i tak daje 500mln , obecna kapitalizacja to +/- 45 mln ,Łatwo sobie wyobrazić jak wystrzeli kiedy pojawią się pierwsze przepływy"
  • Remorsolar mega potencjał Autor: ~Perła

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
POLARISIT -1,27% 1,17 2022-01-27 09:09:46