Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,00 zł , zmiana od tamtej pory: -24,00%

Rekordziści zysków podczas pandemi.

Zgłoś do moderatora
O miejsce (przewagę) na podium walczą gamingi i filmowcy.

cytat ;
Zarząd CDA S.A. ("Spółka") informuje, że sprzedaż w okresie styczeń-marzec 2020 r. wyniosła około 13 mln zł, co stanowi wzrost o 46,7% w porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego. Główne źródło przychodów stanowi sprzedaż abonamentów CDA Premium, a wpływy z tego tytułu wyniosły ok. 11,85 mln zł. Na koniec marca 2020 r. liczba subskrybentów wyniosła 266,3 tys., to jest o 43% więcej wobec marca 2019 r.

Jednocześnie Spółka informuje, że w związku z epidemią koronawirusa SARS CoV-2 i pandemią COVID-19 obserwuje zwiększenie zainteresowania usługą CDA Premium, szczególnie w kanale aplikacji dedykowanej na telewizory i urządzenia mobilne. W ub.r. Spółka w znaczący sposób zintensyfikowała działania rozwojowe w tym segmencie, a dalszy rozwój stanowi priorytet Spółki.

Do końca grudnia 2019 r. dedykowaną aplikację CDA na telewizory i urządzenia mobilne pobrano 4,3 mln razy, natomiast do końca marca 2020 r. ilość pobrań zwiększyła się o 1 mln, tj. 5,3 mln instalacji na wszystkich urządzeniach

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA -1,04% 19,00 2023-02-07 16:00:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.