Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,61 zł , zmiana od tamtej pory: -13,92%

Rekordy sprzedaży pomp ciepła w Niemczech - link

Zgłoś do moderatora
https://x.com/Pawel_Lachman/status/1961325906854600952

"Po raz pierwszy w historii pompy ciepła wyprzedziły kotły gazowe i stały się nr 1 na rynku urządzeń grzewczych w Niemczech."

Mocni akcjonariusze-inwestorzy konsekwentnie od miesięcy zbierają akcje. Mozolnie bo małe obroty i takich wyrzutków co to chcą się pozbyć co raz mniej, ale jest czas to można pakiety zbierać. Powoli nadchodzi zupełnie inny wymiar wielkości spółki.
Każdy robi co chce :) i to jest piękne.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SUNEX -3,56% 5,69 2025-10-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.