Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,95 zł , zmiana od tamtej pory: -22,43%

Rekordowe przychody i zyski pierwszego półrocza 2020 w PJP Makrum

Zgłoś do moderatora
Cytat:"Skonsolidowane przychody netto w okresie I półrocza 2020 r. wyniosły 173,5 mln PLN i były wyższe o 71,2 mln PLN, tj. 69,6%, w stosunku do przychodów osiągniętych w analogicznym okresie 2019 r. Grupa odnotowała zysk brutto w wysokości 10,0 mln PLN, a zysk netto ukształtował się na poziomie 7,8 mln PLN (w analogicznym okresie 2019 r. Grupa PJP MAKRUM S.A. osiągnęła 0,9 mln PLN zysku netto)."

Źródło: link 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PROJPRZEM 0,68% 14,70 2021-10-28 12:42:16