Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,70 zł , zmiana od tamtej pory: 68,38%

Rekord sprzedaży maj,czerwiec czytać......

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Boom-sprzedazy-odziezy-po-odblokowaniu-handlu-8139005.html?fbclid=IwAR1VVuDlS419zHTFl_E5MSFX4Dx8_QJS11sVr2r5E2O5Ldfh1Xo3CPQ75IQ
  • Rekord sprzedaży maj,czerwiec czytać...... Autor: ~Marlon

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
WITTCHEN -0,51% 19,70 2022-05-20 16:46:43