Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  68,00 zł , zmiana od tamtej pory: 25,59%

Rekomendacje a rzeczywistosc

Zgłoś do moderatora
Rekomendacje pulaw na bisnesradar ti Kwota 100 cos pln, dzis cena to 67 cos pln taka rozbieznosc albo dykwalifikuje bisnesradar albo mamy do czynienia z przekretem, wiec gdzie cena 60, 50, 40, 30, 20, 10 , 5 , 2,5pln
Gieldowa rzeczywistosc dojnej zmiany to koszmar.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PULAWY 0,00% 85,40 2021-09-27 11:26:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.