Forum Giełda +Dodaj wątek

rekomendacja - kupuj

Zgłoś do moderatora
PAP: ING podniósł rekomendację dla CEZ-u do
10:04 | 21-11-2011
21.11. Warszawa (PAP/Bloomberg) - Analitycy ING Groep NV podnieśli rekomendację dla CEZ-u do "kupuj" z "trzymaj", obniżając jednocześnie cenę docelową dla akcji spółki do 830 CZK z 875 CZK - poinformował Bloomberg.

W poniedziałek ok. godz. 9.55 na GPW za jedną akcję spółki płacono 128,1 zł.(PAP)

pel/ ana/
Czeska korona=0,17gr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ -0,35% 114,00 2021-06-18 16:47:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.