Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,26 zł , zmiana od tamtej pory: 11,01%

Rekomendacja BOŚ

Zgłoś do moderatora
Rekomendacja prawie 11 zł jest śmieszna aczkolwiek jak spółkę obkłada 1 max 2 analityków to na rekomendacje się nie patrzy, no chyba, że jest jak na PZU 10 czy więcej wtedy tak. Ja oczywiście uważam co innego patrząc na różne wskaźniki widzę odbicie w nadchodzących kwartałach i ja patrzę na swoje analizy. Dlatego nie pakuję się w jedną czy dwie spółki bo wtedy długoterminowo się tych wahań nie wytrzyma a tak sobie możesz siedzieć i siedzieć. Aż prosi się żeby dokupić ale ja teraz koncentruje się na mwig i tyle.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANOK -0,48% 12,50 2022-10-05 10:57:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.