Ci co stracili nie sa sami
Moj dobry kolega stracil 2 mln zl z 5 mln
i pewnie zaraz mozio czy fruzio powie wd... idioci itd
powod byl jasny potrzebowal kase na leczenie syna bo zachorowal i nie mogl czekac na jakies odbicie mo9ze kiedys tam...
wniosek Ci co wd... rzekomo musza nieraz odjesc ze strata z uwagi na losowe przypadki (patrz np. choroba)
a jak mozio jestes taki madry to napisz kiedy ERG urosnie precyzyjnie i to niedlugo sprawdzimy.
pzdr niepocieszonych i rzekomo wd....ych