Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,30 zł , zmiana od tamtej pory: -39,55%

RedDeerGames i notowana na NC SONKA S.A. połączyły siły!

Zgłoś do moderatora
Spółka portfelowa PMPG Polskie Media S.A. - RedDeerGames sp. z o.o. i notowana na NewConnect SONKA S.A. połączyły siły by wydać wspólną grę „Clumsy Rush X Astro Bears Spinoff”.
 
Gratulujemy i życzymy obu stronom owocnej współpracy, wyczekując przy tym z niecierpliwością na premierę nowej gry, którą zaplanowano na drugi kwartał 2021 r.
 
RedDeerGames News:  link
  • RedDeerGames i notowana na NC SONKA S.A. połączyły siły! Autor: ~ir_pmpg

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PMPG -0,25% 2,00 2025-10-15 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.