Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,09 zł , zmiana od tamtej pory: -77,06%

Redan handel świąteczny

Zgłoś do moderatora
W tym roku kalendarz bardzo służy handlowi. Sobota i niedziela w galeriach były komplety, teraz wszystko pęka w szwach, ludzie mają kilka dni wolnego to handel na tym korzysta, wyprzedaże pewni ruszyły. Czekamy na raport o sprzedaży za grudzień.

no i umocnienie złotego da ekstra przychody finansowe, mniejsze czynsze- eur i mniejszy koszt zakupów- usd.

pogoda też dobra, czas aby redan odbił się na sprzedaży i pokazał wzrosty z m2.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REDAN -1,57% 0,25 2020-01-22 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.