Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,90 zł , zmiana od tamtej pory: 75,97%

Recykling - idealna branza na 2021

Zgłoś do moderatora
Czyzby w koncu ospale gwiazdy recyklingu ruszaly? KREC piekne wzrosty, mamy ATH i otwarta droge dalej. Orzel Bialy jak widac tez, nieco wstydliwie jeszcze ostatnio, ale juz mamy piekne wzrosty. Akcjonariat uklepany bardzo mocno, nikt nie chce oddawac. Bardzo ciezko kupic wiekszy pakiet. I to nawet zaledwie za kilkanascie/kilkadziesiat k PLN. Arkusze na S praktycznie puste, chociaz przez to moze byc ciezko zwiekszyc tutaj plynnosc. ;-) W dlugim terminie zapowiada sie epicko. Juz 2021 bedzie nieprawdopodobnie smakowity.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC 0,00% 22,70 2022-05-18 09:33:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.