Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,16 zł , zmiana od tamtej pory: 51,72%

Reanimują trupa kosztem Grupy JHM Development.

Zgłoś do moderatora
Długoterminowe aktywa finansowe w jednostkach powiązanych 3 500 tys. zł. 
Spółka Marywilska wpłaciła zaliczkę na zakup akcji zwykłych imiennych nowej emisji serii C Spółki EXPO MAZURY S.A. z siedzibą w Ostródzie(14-100) przy ulicy Grunwaldzkiej 55 zarejestrowanej w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Olsztynie VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 513712. 

Taka jest informacja na stronie 64 raportu. Widać Mirbud już nie jest w stanie finansować trupa jakim jest EXPO MAZURY w Ostródzie. Marywilska wypracowała zysk no trzeba go jej zabrać. Pewnie to jeszcze nie koniec topienia pieniędzy w tej spółce.
Czego to oni jeszcze nie wymyślą.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.