Trole spadziowe w ekstazie, bo myślą, że spadająca spółka to ich sprawa.
Spójrzcie na indeksy, otoczenie gospodarcze i to co dzieje się na rynkach. To jest wiatr w żagle dla biznesu XTB.
Pomyślcie, że XTB jest beneficjentem tych rynkowych sytuacji i to, co dziś się dzieje w gospodarce w połączeniu z przyszłymi wydarzeniami na spółce: dywidenda, skup, nowości, wyniki za I kw. i inne, będzie triggerem wzrostowym.
Dołków i tak nie złapiecie, tak samo jak nie sprzedaliście na ATH.
To, co dziś wydaje się spadkami, za jakiś czas na wykresie XTB będzie odczytywane jako korekta.