Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,97 zł , zmiana od tamtej pory: 275,21%

Realne spojrzenie na kurs

Zgłoś do moderatora
Po analizie wynikow i biorac za realne zapewnienie prezesa o utrzymaniu dynamiki zyskow trzeba zaczac inaczej patrzec na firme.Fakty sa takie ze majatek trwaly stale rosnie, zadluzenie w stosunku do kapitalow jest na bezpiecznym poziomie,ekspansja i rozwój jest dynamiczny.Dla inwestorow wazne jest argument ze po 2 latach dynamicznych wzrostach kursu mielismy podobna czasowa korekte mieszczaca sie w optymistycznej wersji Fibo.Widza to fundusze bo nie spanikowaly i wszyatkie TRZYMAJA AKCJE!!Byl problem z emisjami motywujacymi ale czesciowo zostal zawieszony.Jestem realista i widze ze siec nowoczesnych zakladow. przynoszacych rosnacy zysk jest na chwile obecna mocno niedowartosciowana.Przemyslcie dokladnie wszystkie parametry aktualnego stanu firmy i jestem pewny ze metoda porównawcza wyjdzie wam mocne niedowartosciowanie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC 2,75% 22,40 2022-05-27 15:54:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.