Tematy na tym forum wyglądają jak pierwsza strona super expresu, co temat to większa tragedia i więcej wykrzykników. Popatrzcie jak oni wszyscy dbają o wasze pieniądze, wpisują się o 1 w nocy, żeby wam powiedzieć, że te akcje są nic nie warte.. Sami oczywiście ich nie mają i nie zamierzają kupić, oni tylko tak ze szczerego serca.. paranoja.. a jeszcze gorsze, że część z was na tej podstawie decyduje się sprzedać, ludzie oprzytomnijcie i sami zacznijcie kalkulować i czytać protokoły z WZA, komunikaty z espi itd.. Myślicie, że ugodę to ze strony wierzycieli podpisują idioci??