Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,20 zł , zmiana od tamtej pory: 4,23%

Re: Zyski wzrost o 40%, przepływy operacyjne 27 MLN wzrost o 100%

Zgłoś do moderatora
wskaźnikowo jesteśmy wyceniani niewiele wyżej niż Rank , Tower, czy BBD - które w życiu nie zapłaciły żadnej dywidendy, mamią akcjonariuszy (a w przypadku Ranka mamy procesy, skarbówkę, komorników itd.).

wydaje się że na tle całego tego towarzystwa NVA to naprawdę gwiazda (mimo że Tower i BBD od biedy też przecież na papierze wyglądają tanio lub bardzo tanio).

Gość z BDM po prostu podliczył Pa Novę , i nie bał się pokazać w raporcie ile mu wyszło (bardzo wielu analityków nie chce 'wychodzić przed szereg', i jak wychodzi im coś odbiegającego od aktualnego kursu, to dostosowują do niego swój raport..)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PANOVA -1,33% 14,80 2020-02-26 15:45:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.