Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  50,70 zł , zmiana od tamtej pory: -2,07%

Re: zysk netto

Zgłoś do moderatora
Chodzi o różnice na kursie ropy. Czym droższa ropa tym większy zysk netto, a jak ropa tania to mały zysk netto. Patrz na EBITDA skorygowaną lub na zysk netto skorygowany. Poniżej masz wszystko wyjaśnione.

https://www.youtube.com/watch?v=5gdOvBb9yqU&ab_channel=GrupaUNIMOT
  • zysk netto Autor: ~markos
  • Re: zysk netto Autor: ~Krzych0409

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIMOT -2,26% 49,65 2021-06-14 16:25:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.