Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,00 zł , zmiana od tamtej pory: -1,54%
NIe taki permanentny...

Po co przyspieszać raport jeśli się ma zdarzyć dobre ESPI? Nie lepiej KOMBO zrobić? NIe widzę sensownych powodów na przyspieszanie raportu , jeśli spodziewamy się dobrego ESPI.

Dobry raport przed złym ESPI za 4+ epsilon tygodni daje epsilon tygodni dla insiderów by się na górce pozbyli jakiejś cząstki.
Zły raport przed dobrym ESPI - by kupili.

Zły raport przed złym ESPI.... pozwala mieć nadzieję, że będzie powolny spadek a nie wielki nur.

Neutralny raport przed terminem - niezależnie od tego czy i jakie będzie ESPI.... ma pokazać dbanie zarządu o akcjonariuszy i sugerować doskonałą politykę informacyjną. A przynajmniej tak można pisać w jakich HRowym bełkocie marketingowym. Na kurs akcji nie ma wpływu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KRVITAMIN -0,62% 12,80 2023-01-31 16:01:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.