Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,00 zł , zmiana od tamtej pory: -2,31%
Dla mnie dwa rozwiązania przemawiają za wcześniejszą publikacją raportu.

1) Wynik jest bardzo dobry.

2). Wynik jest taki sobie, ale zaraz po publikacji sprawozdania będzie pozytywne ESPI albo dotyczące rozpoczęcia nowej produkcji, albo jakiś pozytyw związany z postępowaniami spornymi. Ostatnio pozytywnie rozstrzygnięto Francję. Nie pamiętam starych raportów, ale oni raczej na ten proces zawiązali rezerwy. Jeżeli okaże się, że strony nie wniosły odwołania i sprawa jest zakończona prawomocnie, to rozwiązanie rezerw może mieć znaczące znaczenie dla wyniku. Chyba że jestem w błędzie to bardzo proszę mnie poprawić.

3) Spółka po raz trzeci z kolei wypłaci zaliczkę na dywidendę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KRVITAMIN 0,00% 12,70 2023-01-27 16:17:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.