Masz doświadczenie ale widzisz szanowny kolego tu każdy jest tak zadufany w sobie że uważa się za nieomylnego znawcę tematu.Sam tu wszedłem mimo ostrzeżeń wielu kolegów że to wielkie gówno ten Patro Ale myślę co oni tam wiedzą.Jestem tu od początku i jakiś "obszczymur "Patro może mi nagwizdać.Co prawda mam papier w okoliczch 15 gr i niestety będe mósiał robić kółka bo wiadomo że wyżej nie podbiją żeby przypadkiem kogoś nie odwiesili.Jest takie przysłowie "nie ruszaj gówna nie będzie śmierdziało.