Mogła być strata parę baniek.Jest zysk patrzcie optymistycznie.Znaczy to że ni poleci no1 euro cent tylko powoli i majestatycznie będzie się obsuwało do skutku(wyleszvzanie to ulubione słowo tych przygłupów którzy piszą że nikt nie zmuszał do kupowania)