Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,82 zł , zmiana od tamtej pory: -87,86%
Elzab zawarł z VCO Limited z siedzibą w Londynie umowę nabycia autorskich praw majątkowych do dokumentacji oraz oprogramowania komputerowego na platformę sprzedażowo-transakcyjną - serwer aplikacji (SAPL) - podał Elzab w komunikacie.

"Zarząd Zakładów Urządzeń Komputerowych ELZAB SA w Zabrzu (...), informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 10 grudnia 2014 r. zawarł z VCO Limited z siedzibą w Londynie, Wielka Brytania, umowę nabycia autorskich praw majątkowych do dokumentacji oraz oprogramowania komputerowego stanowiącego się na platformę sprzedażowo-transakcyjną - serwer aplikacji (SAPL)" - napisano w komunikacie.


Co oni tam kombinują?? Po co im to na własność? :O Rozszerzenie działalności?


Spółka VCO Limited udzieliła gwarancji jakości dotyczącej oprogramowania i jego dokumentacji, na mocy której przez okres 12 miesięcy zobowiązana jest do usuwania w terminie 21 jeden dni od otrzymania zawiadomienia wad oprogramowania i dokumentacji.

Z tytułu sprzedaży praw autorskich objętych umową, na wszystkich polach eksploatacji w niej wskazanych, Elzab zobowiązany jest do zapłaty na rzecz VCO Limited ceny w wysokości 3.300.000,00 GBP (trzy miliony trzysta tysięcy funtów brytyjskich) płatnej jednorazowo na podstawie wystawionej faktury VAT - podano w komunikacie. (PAP)
  • Zysk Autor: ~kibic
  • Re: Zysk Autor: ~elz
  • Re: Zysk Autor: ~kibic
  • Re: Zysk Autor: ~elz
  • Re: Zysk Autor: ~xxxxxx
  • Re: Zysk Autor: ~xxxxxx
  • Re: Zysk Autor: ~elz
  • Re: Zysk Autor: ~qwe
  • Re: Zysk Autor: ~jaaa
  • Re: Zysk Autor: ~jaaa
  • Re: Zysk Autor: ~wywy
  • Re: Zysk Autor: ~dziwne
  • Re: Zysk Autor: ~zibi
  • Re: Zysk Autor: ~qaz
  • Re: Zysk Autor: ~zibi
  • Re: Zysk Autor: ~krachhh
  • Re: Zysk Autor: ~zibi
  • Re: Zysk Autor: ~zibi
  • Re: Zysk Autor: ~hmm
  • Re: Zysk Autor: ~kaka
  • Re: Zysk Autor: ~tomek
  • Re: Zysk Autor: ~ciekway
  • Re: Zysk Autor: ~zenek
  • Re: Zysk Autor: ~elza
  • Re: Zysk Autor: ~zdziwiony
  • Re: Zysk Autor: ~artek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELZAB -3,87% 1,92 2023-12-15 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.