Dnia 2015-01-13 o godz. 19:38 ~apollo napisał(a):
> Szczerze mówiąc wątpię ,żeby dobiło do pełnej złotówki.
> Obroty spore , więc łatwo będzie szybko zamknąć ewentualną błędną
> decyzję .
> Ale poczekajmy , zobaczymy jak sesja będzie się rozwijać.
> Parę normalnych zleceń przewinęło się w okolicy 1,30 , więc
> zakładając ,że nie były to tzw. myki dwu "rodzimych"
> kont to można założyć ,że jutro będziemy mieli przynajmniej próbę
> wybicia .
> I z tej właśnie próby zamierzam skorzystać.
właśnie!!!
też mam zamiar z tego skorzystać hehehe