Szczerze mówiąc wątpię ,żeby dobiło do pełnej złotówki.
Obroty spore , więc łatwo będzie szybko zamknąć ewentualną błędną decyzję .
Ale poczekajmy , zobaczymy jak sesja będzie się rozwijać.
Parę normalnych zleceń przewinęło się w okolicy 1,30 , więc zakładając ,że nie były to tzw. myki dwu "rodzimych" kont to można założyć ,że jutro będziemy mieli przynajmniej próbę wybicia .
I z tej właśnie próby zamierzam skorzystać.