Panowie, bebzony do góry.
Gdzie w tym, co napisałam jest jakiekolwiek trollowanie?
To są fakty, nic poza tym.
Jeżeli ktoś tego nie widzi, czy nie rozumie, można tylko się dziwić, że dotarli na to forum, nie mówiąc o inwestowaniu, kupnie akcji czy jakichkolwiek innych instrumentów.