Panie Ketchup, odeślę Pana do podstawówki bo liczyć Pan nie potrafisz!
Proszę mi pokazać, gdzie dziś taki sam, drugi wątek założyłam?
A, co do godzinowego odliczania do wstępnych wyników, to przeważnie są one podawane po sesji. W związku z tym, że godzina tego faktu nie jest mi znana (od 17.00 - 23.59) - nie wchodzę w to... :)