Dobrze mahaka Ci powiedział przejdź z interwałów dziennych na godzinowe . Licz już godziny do 1 do godziny 17:05 jest już ile godzin ? 240 ? Takie odliczanie będzie ciekawsze lepsze dla wyobraźni dni są nudne. A że zakladasz wątek 2 razy dziennie to nie będzie że taki sam wątek ...... Dobrze radzi