Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,34 zł , zmiana od tamtej pory: -5,22%

Re: Zortrax S.A i Hub4Fintech

Zgłoś do moderatora
No problem taki, ze chciałby by się już. Ale ok, juz rozumiem, samo zarejestrowanie akcji w KDPW nie sprawa, ze akcje dostępne sa na NC. Dopiero po złożeniu i przeprocesowaniu wniosku do KNF akcie zostaną upublicznione. I tak, to będzie naprawdę spora suma która do tej pory w bilansie sie nie pojawiała.

W Zortrax włąśnie złożyli wniosek o wprowadzenie akcji do obrotu, wiec spora nasza, ze zostanie zaksięgowane w Q4.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/ZORTRAX-S-A-Zlozenie-wniosku-o-wprowadzenie-108-746-700-akcji-serii-B-do-obrotu-na-rynku-NewConnect-8227697.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABSINVEST -1,55% 1,27 2022-01-21 14:24:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.