W nadchodzącym tygodniu myślę że przebije trwale 1.60 w kierunku 1,80. Wskaźniki na dziennym to pokazują. Pewnie kolarze będą robić zamieszanie ale na tej spółce to normalne. Nie ma na razie mocnego żeby wyciąć te towarzystwo. Póki co zapowiada się smacznie na walorze a jak będzie to się okaże. Pozdro dla twardego akcjonariatu.