Ktoś? Czyli GNV. Po co brali te akcje w konwersji skoro ciągle nimi sypią? :) zauważyliście że wszyscy mają papier za pół darmo a Wy musicie brać z rynku? Kosiński miał założycielskie, gnv z pseudo konwersji, znajomi królika po 10gr a Wy łykacie z rynku jak młode pelikany. I pod Co? Pod te infa? Czy pod wyniki? Xd