Dnia 2017-08-09 o godz. 16:21 ~lolo napisał(a):
> hehe, i się uaktywnili ......no ja widzę to co jest a ty to co chciałbyś ...taka różnica, ...jak dłużej nic się nie dzieje spółdzielnia umawia się na określoną godzinę np 16 to bardzo dobra godzina bo można złapać tych co inwestują od czasu do czasu, a w robocie nie śledzą notowań i i się zaczyna przesypywanie i wciąganie naiwnych ....!! proste
Zgłoś swoje urojenia do KNF, manipulowanie kursem jest zabronione !!!