hehe gdzie wy tu widzicie oddawanie akcji przez drobnych, cały czas przesypywanko ...stawiają mniejsze ilości po prawej i jak nikt nie jest zainteresowany przesypują do siebie po lewej żeby wyglądało, że ktoś sprzedaje i czekają na zrzut niecierpliwych przestraszonych itd, itp .....