Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,36 zł , zmiana od tamtej pory: -9,82%
Z raportu za 3Q2022: "Nasz nowo rozwijany produkt „AI Stylista Modowy” już się uczy i sam generuje testowe stylizacje oparte na „garderobie kapsułowej” – co to jest i dlaczego jest to takie ważne, wyjaśniamy w dalszej części raportu. Jednak widzimy już teraz coraz większe zainteresowanie naszym rozwiązaniem. Dlatego zaczynamy planować komercjalizacje pierwszego modułu
„AI Stylisty Modowego” (wersja dla B2B), tak aby pod koniec I kwartału 2023 roku można było zaoferować klientom wersję handlową tego rozwiązania. Jednak od strony komercjalizacji, projekt wymagać będzie dalszego wsparcia finansowego. M.in. z tego powodu podjęliśmy w październiku 2022 roku działania zmierzające do umożliwienia przeprowadzenia podwyższenia kapitału poprzez emisję nowych serii akcji (o czym informowaliśmy raportem bieżącym ESPI nr 10/2022). Aktualnie twa proces przygotowania nowych emisji (skala, forma itp.) wraz przygotowaniem WZA Spółki".
  • Znowu? Autor: ~Majster
  • Re: Znowu? Autor: ~Majster

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUARTICON 1,34% 3,03 2023-01-27 13:45:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.