do ~renia
Może i żywy trup, ale udało mi sie troche podoić go od grudnia. Tego, jak mówisz trupa, na wachnięciach +/- 40gr. Na szybkie się jeszcze nada. Ale fakt, na długi dystans to mi nawet przez sekunde nie przyszło na myśl by jakąś paczuszke nawet najskromniejszą pozostawić.